Кольорознавство : навчальний посібник. — 3-тє вид., випр. і доповн. Кольор. вставки. / Прищенко С.В.

Код: 424324
Наявність: В магазині

885
  • 885 грн.



Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Кольорознавство : навчальний посібник / С.В. Прищенко. — 3-тє вид., випр. і доповн. — К.: Видавничий дім «Кондор», 2018. — 436 с., 32 іл. ISBN 978-617-7729-00-5. Обкладинка тверда. 

Кольорознавство у мистецькій освіті – одна з фундаментальних фахових дисциплін. У навчальному посібнику подано закони колористики та принципи роботи з комп’ютерними колірними моделями на основі активного розвитку творчого мислення. Розкрито комплексний метод формування колірного середовища з урахуванням його фу-нкціональних, соціокультурних, асоціативно-емоційних особливостей. Узагальнено світовий науковий досвід вивчення кольору, висвітлено значення кольору в нашому житті та психофізіологічні аспекти його сприйняття, проаналізовано використання кольору в образотворчому, декоративно-прикладному мистецтві, дизайні та рекламі. Вперше визначено принципи гармонізації кольорів засобами комп’ютерних технологій.

Призначено для студентів, викладачів, художників, дизайнерів, архітекторів, культурологів і мистецтвознавців, менеджерів соціокультурної діяльності.

Увага: HTML не підтримується!