Механізація та автоматизація навантажувально-розвантажувальних робіт : навчальний посібник. – Ч. 3 / За заг. ред. С. Л. Литвиненка

Код: 424561
Наявність: В магазині

260
  • 260 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Механізація та автоматизація навантажувально-розвантажувальних робіт : навчальний посібник. – Ч. 3. – С. Л. Литвиненко, Г. І. Нестеренко, Т. Ю. Габріелова, П.О. Яновський / За заг. ред. С. Л. Литвиненка. – К. : Видавничий дім «Кондор, 2018. – 152 сОбкладинка м’яка. 


ISBN 978-617-7278-66-4

Викладено особливості навантаження-розвантаження та складування мінеральних добрив, механізації та автоматизації навантажувально-розвантажувальних робіт і складування зернових та лісових вантажів, буряків та овочів, механізації та автоматизації наливу, зливу і перекачування наливних вантажів, особливості перевантаження вантажів із одного виду транспорту на інший, техніко-економічні обґрунтування вибору раціонального варіанта комплексної механізації та автоматизації навантажувально-розвантажувальних робіт. Для студентів спеціальності «Транспортні технології (за видами транспорту)» транспортних навчальних закладів України.

Увага: HTML не підтримується!