Фінансова та еколого-економічна політика в умовах децентралізації влади в Україні : монографія /за заг. ред. Л. В. Мельника. Частина 3

Код: 424568
Наявність: В магазині

270
  • 270 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Фінансова та еколого-економічна політика в умовах децентралізації влади в Україні : монографія /за заг. ред. Л. В. Мельника. Частина 3. Київ : Видавничий дім «Кондор», 2018. 140 с. ISBN 978-617-7729-17-3/ Обкладинка м’яка. 

В колективній монографії висвітлено теоретико-методологічні аспекти формування фінансової та еколого-економічної політики в умовах децентралізації влади в Україні. Розкрито проблеми функціонування об’єднаних територіальних громад, досліджено сучасні тенденції розвитку фінансового ринку, нюансів проведення медичної та пенсійної реформ, детінізації економіки та іпотечного кредитування, а також визначено економічні аспекти управління природними ресурсами в умовах децентралізації.

Видання рекомендовано керівникам та фахівцям органів державного та регіонального управління, місцевого самоврядування, науковим працівникам, викладачам, аспірантам та студентам вищих навчальних закладів, а також широкому колу читачів.

Увага: HTML не підтримується!