Сталий сільський розвиток та конкурентоспроможність аграрного сектора в умовах трансформації бюджетної підтримки: Монографія. / Вдовенко Н. М., Невесенко А. В.

Код: 424581
Наявність: В магазині
Артикул: 424581

375
  • 375 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Сталий сільський розвиток та конкурентоспроможність аграрного сектора в умовах трансформації бюджетної підтримки: Монографія. 
Вдовенко Н. М., Невесенко А. В.К.: Видавничий дім «КОНДОР», 2018. 236 с. ISBN 978-617-7729-13-5
У монографії викладені теоретичні та прикладні результати дослідження засад сталого сільського розвитку та конкурентоспроможності аграрного сектора і рибного господарства 
в умовах трансформації бюджетної підтримки. У роботі висвітлено критерії та показники оцінки сталості розвитку конкурентоспроможного аграрного сектору економіки 
в контексті інтеграційних процесів. Приділено увагу стану та тенденціям виробництва основних видів продукції, рівня забезпеченості харчовими продуктами в Україні та регіонах. 
Вперше висвітлено сучасні підходи до трансформації заходів розширення наповнюваності бюджету сільської території ураховуючи європейський досвід. 
Систематизовано пропозиції щодо можливості залучення фінансування від Європейського Інвестиційного Банку за напрямом «аквакультура та рибне господарство». 
Розроблено наукові рекомендації з метою удосконалення системи економічного регулювання сталого сільського розвитку та забезпечення конкурентоспроможності 
в контексті Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. 
Розраховано на науковців, викладачів, аспірантів, магістрів та студентів, керівників рибницьких господарств, фахівців, зайнятих у аграрному секторі економіки.
Увага: HTML не підтримується!