Ризик-менеджмент : навч. посіб. для студ. спеціальн. 281 «Публічне управління та адміністрування» / В. М. Мороз, С. А. Мороз

Код: 424569
Наявність: В магазині
Артикул: 424569

250
  • 250 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

 

Ризик-менеджмент : навч. посіб. для студ. спеціальн. 281 «Публічне управління та адміністрування» / В. М. Мороз, С. А. Мороз. — Київ: Видавничий дім «Кондор», 2019. — 140 с. ISBN 978-617-7729-15-9/ Обкладинка м’яка. 

У навчальному посібнику запропонована цілісна за своїм змістом та логічна за послідовністю подання модель організації ризик-менеджменту на організаційному рівні. З’ясовано місце та роль підсистеми ризик-менеджменту в системі стратегічного та оперативного управління, а також розглянуто її зміст та особливості функціонування на різних етапах життєвого циклу організації. У навчальному посібнику розкрито залежність ефективності та результативності організаційної діяльності від рівня теоретичних знань суб’єкта управління щодо змісту та практики реалізації механізмів мінімізації ризиків, а також його здатності до їх використання у межах системи ризик-менеджменту.

Призначено для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (спеціалізація «Адміністративний менеджмент») очної і заочної форм навчання.

Увага: HTML не підтримується!