Управлінський облік та аналіз виробничих витрат: монографія / О.Л. Михальська, В.Г. Швець

Код: 424549
Наявність: В магазині
Артикул: 424549

495
  • 495 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Управлінський облік та аналіз виробничих витрат: монографія / О.Л. Михальська, В.Г. Швець. — К.: Видавничий дім «Кондор», 2018. — 228 с. Обкладинка тверда. У монографії досліджено актуальні проблеми удосконалення та розвитку системи бухгалтерського обліку і звітності в Україні в умовах трансформаційних процесів. Важливе місце в роботі приділено обгрунтуванню об’єктивної необхідності реформування системи управлінського обліку та економічного аналізу витрат, вплив модернізації обліку і сучасних методів економічного аналізу на систему управління господарської діяльності підприємств.

В контексті реформування системи обліку та аналізу розглядаються питання стандартизації та гармонізації бухгалтерського обліку і звітності в умовах євроінтегаційних процесів. В рамках концептуальних засад удосконалення економічного аналізу як важливого чинника та функції управління висвітлюються сучасні методи та процедури аналізу господарських процесів, зокрема витрат виробництва на прикладі підприємств олійно-жирової галузі України.

Монографія розрахована на тих науковців та студентів, які досліджують актуальні наукові та практичні аспекти розвитку управлінського обліку витрат, звітності та економічного аналізу в Україні, а також практиків в умовах реформування економічних і суспільних відносин.

Увага: HTML не підтримується!