Формування та функціонування Спільної рибної політики Європейського Союзу та шляхи її реалізації в Україні: монографія. / За ред. д.е.н., проф. Вдовенко Н. М.

Код: 424582
Наявність: В магазині
Артикул: 424582

645
  • 645 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Формування та функціонування Спільної рибної політики Європейського Союзу та шляхи її реалізації в Україні: монографія. 
За ред. д.е.н., проф. Вдовенко Н. М. [Богач Л. В., Гераймович В. Л., Герасимчук В. В., Гечбаия Б. Н., Деренько О. О., Коробова Н. М., 
Махиборода К. В., Ніконорова Г. С., Павленко М. М., Сіненок І. О., Шарило Ю. Є., Шепелєв С. С.]. Київ : Видавничий дім «Кондор», 2018. 
476 с. ISBN 978-617-7729-27-2. Обкладинка м'яка.

У монографії викладено вирішення важливого наукового завдання, яке полягає в обґрунтуванні теоретичних, методологічних та прикладних підходів до обґрунтування нових, більш ефективних напрямів здійснення рибного господарства в нових умовах функціонування національної економіки та формування вітчизняної рибної політики в умовах дії Повної та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом на основі використання основних принципів оновленої європейської Спільної рибної політики. У монографічному досліджені подано еволюцію теоретичних засад щодо формування методології визначення напрямів функціонування рибної політики України в умовах ЗВТ з ЄС на умовах співпраці з Європейським фондом морського та рибного господарства. Зроблено спробу вирішити питання поєднання напрямків для адаптування системи управління рибним господарством до вимог Генеральної комісії з рибальства у Середземномор’ї. Обгрунтовано прикладні рішення підвищення дії механізму ведення державного обліку водних об’єктів (їх частин) та розроблено методичні підходи до розрахунку основних показників виробництва товарної риби.

Розраховано на науковців, викладачів, аспірантів, магістрів, керівників господарств, фахівців зайнятих у аграрному секторі економіки.

Увага: HTML не підтримується!