Інтенсифікація енерго-масообмінних процесів в культуральних середовищах бродильних і мікробіологічних виробництв: монографія / А.І. Соколенко, О.Ю. Шевченко, К.В. Васильківський, О.І. Степанець, В.С. Костюк, О.О. Бойко, І.Ф. Максименко

Код: 424583
Наявність: В магазині
Артикул: 424583

350
  • 350 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Інтенсифікація енерго-масообмінних процесів в культуральних середовищах бродильних і мікробіологічних виробництв: монографія / А.І. Соколенко, О.Ю. Шевченко, К.В. Васильківський, О.І. Степанець, В.С. Костюк, О.О. Бойко, І.Ф. Максименко. Київ: Видавничий дім «Кондор», 2018. – 212 с.

ISBN 978-617-7729-25-8

В монографії «Інтенсифікація енерго- масообмінних процесів в культуральних середовищах бродильних і мікробіологічних виробництв» представлено теоретичне підґрунтя осмотичних явищ в культуральних середовищах, особливостей перебігу біохімічних реакцій, впливи фізико-хімічних і фізичних факторів в процесах анаеробного бродіння, колігативні властивості середовищ, енергетичні перетворення в біологічних системах і перебіг термодинамічних процесів. Розглянуто особливості енерго- і масообмінних анаеробних і аеробних процесів та впливи фізичних тисків в середовищах і їх регуляторна роль в перехідних процесах. Показано взаємозв’язки між геометричними параметрами бродильних апаратів, газоутримувальною здатністю і перебігом енергоматеріальних трансформацій.

Монографія призначена для науковців і працівників харчової та переробної промисловості, а також для студентів, магістрантів і аспірантів вищих навчальних закладів в напрямку харчових технологій та інженерії.

Увага: HTML не підтримується!