Агротехнології. Навчальний посібник для підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва. Частина ІІ / Л. М. Кузенко, З. З. Вантух, Д.В. Кузенко

Код: 424572
Наявність: В магазині
Артикул: 424572

900
  • 900 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Агротехнології. Навчальний посібник для підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва. Частина ІІ / Л. М. Кузенко, З. З. Вантух, Д.В. Кузенко. – Київ : Видавничий дім «Кондор»; ЛЦ ПТО ДСЗ, 2019. – 260 с., КОЛЬОРОВА ISBN 978-617-7729-22-7. Обкладинка тверда. 

У другій частині навчального посібника розглянуті питання механізованих агротехнологій виробництва продукції рослинництва; видів сівозмін для різних умов господарювання, нормативної документації до них; питання захисту сільськогосподарських рослин від шкідників, хвороб та бур'янів, що в цілому відповідають програмі підготовки механізаторів сільськогосподарського виробництва.

Посібник для підготовки трактористів-машиністів аграрного виробництва І–ІІ рівнів акредитації, а також для широкого кола спеціалістів, які працюють у галузі агропромислового виробництва.

Увага: HTML не підтримується!