Структурні трансформації в економіці регіону у контексті євроінтеграційних процесів. – Колективна монографія / за заг.ред. д.е.н., проф.. Проскури В.Ф.; [

Код: 425344
Наявність: В магазині

660
  • 660 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Структурні трансформації в економіці регіону у контексті євроінтеграційних процесів. – Колективна монографія / за заг.ред. д.е.н., проф.. Проскури В.Ф.; [Гоблик В.В., Білак Г.Г., Бошота Н.В., Дем’ян Я.Ю., Лизанець А.Г.,Пугачевська К.Й., Папп В.В., Рубіш М.А., Товт Т.Й.  Феєр О.В., Хаустова К.М., Чучка І.М. та ін.] – Київ: Вид-во «Кондор» , 2018. – Обкладинка тверда. 

У монографії висвітлено актуальні проблеми теоретичного і прикладного характеру, пов’язані з впливом євроінтеграційних процесів, які відбуваються у вітчизняній економіці останнім часом, на структурні трансформації в економіці регіону. Дослідження проведені на прикладі Закарпатської області яка межує з чотирма країнами, що входять до складу Європейського Союзу і має з ними тісні економічні стосунки. Акцентовано увагу на структурних змінах які відбулися в економіці регіону за останні роки, досліджено потенційні можливості співпраці підприємств Закарпаття з іноземними партнерами та визначено пріоритетні напрямки їх інтеграції у європейський економічний простір.
Видання рекомендоване науковцям, керівникам та спеціалістам управлінських структур, студентам вищих навчальних закладів.

Увага: HTML не підтримується!