Перша світова війна у фокусі «плинної нестабільності»: міжнародна і внутрішня політика: колективна монографія / Наукова редакція д.і.н. проф. С.С.Трояна

Код: 425080
Наявність: В магазині

560
  • 560 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Перша світова війна у фокусі «плинної нестабільності»: міжнародна і внутрішня політика: колективна монографія / Наукова редакція д.і.н. проф. С.С.Трояна. – К.: Видавничий дім «Кондор», 2019. – 280 с. Обкладинка тверда. 

Колективна монографія – шоста із серії наукових праць з історії світових воєн, підготовлених за науковою редакцією доктора історичних наук, професора С.С.Трояна. Видання присвячене 100-річчю завершення Першої світової війни й облаштування повоєнного світу. Авторські наукові розвідки охопили важливі політичні, геополітичні, дипломатичні, релігійні, національні та соціальні аспекти досліджуваного періоду.
Праця розрахована на міжнародників, істориків, політологів, соціологів; на студентів, які навчаються на відповідних спеціальностях; а також становитиме інтерес для всіх, хто цікавиться перебігом подій, результатами і значенням Великої війни 1914–1918 рр. у регіональному і глобальному вимірах.

Увага: HTML не підтримується!