Соціальна робота з вимушеними переселенцями в сучасній Україні : монографія Борисова О. В., Знаткова О. М., Кульга О. О., Нікітіна В. В.

Код: 425347
Наявність: В магазині

800
  • 800 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Соціальна робота з вимушеними переселенцями в сучасній Україні : монографія / Борисова О. В., Знаткова О. М., Кульга О. О., Нікітіна В. В.; Луган.нац.аграр.ун-т. –  : Київ: Видавничий дім «Кондор», 2019. – 468 с. Обкладинка тверда

Монографія присвячена аналізу місця професійної соціальної роботи у сфері соціальної підтримки вимушених переселенців із зони антитерористичної операції (АТО) / районів операції Об’єднаних сил (ООС) в інші регіони України, яка має забезпечити розв’язання їхніх соціальних проблем і забезпечити успішну адаптацію в новому соціальному середовищі. Розглядаючи внутрішньо переміщених осіб як соціальну групу вимушених мігрантів, автори аналізують їхню структуру, загальні й специфічні проблеми життєдіяльності, нормативно-законодавчу базу соціальної підтримки цієї категорії населення України та надають характеристику діяльності основних суб’єктів такої підтримки. У монографії наголошується на визначальній ролі надання соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам фахівцями у галузі соціальної роботи, які працюють у різних державних і комунальних соціальних службах, висвітлюються надбання і проблеми соціальної роботи працівників соціальних служб з внутрішньо переміщеними особами та формулюються пропозиції з усунення існуючих недоліків у її здійсненні.
Монографія буде корисною для працівників адміністративних органів влади та самоврядування. фахівців державних соціальних служб; представників громадських об’єднань, викладачів, аспірантів і студентів; усіх, хто цікавиться та займається питаннями соціальної підтримки уразливих верств населення загалом та, зокрема, внутрішньо переміщених осіб.

Увага: HTML не підтримується!