Меліоративні властивості паркових насаджень в умовах складного рельєфу: монографія / Міндер В.В., Малюга В.М., Юхновський В.Ю.

Код: 425782
Наявність: В магазині

365
  • 365 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Меліоративні властивості паркових насаджень в умовах складного рельєфу: монографія / Міндер В.В., Малюга В.М., Юхновський В.Ю. – К. Видавничий дім «Кондор», 2019. 228 с.

ISBN 978-617-7729-45-6

У монографії представлено результати комплексного дослідження меліоративних властивостей паркових насаджень в умовах складного рельєфу міста Києва. На територіях паркових об’єктів виявлено різні форми ерозії ґрунту та розкрито причини їх прояву. Здійснено оцінку якісних параметрів меліоративних властивостей насаджень шляхом визначення їх впливу на водно-фізичні властивості ґрунту та розподіл атмосферних опадів. Отримано оригінальні дані щодо просторових особливостей будови кореневих систем деревних рослин, що зростають на схилових територіях. Дослідженнями підтверджена важлива меліоративна роль підстилки із визначенням потужності, складання, просторового розподілу, вологоємкості залежно від складу насаджень та умов рельєфу. Результати дослідження дозволяють розширити як теоретичні пізнання, так і практичні можливості використання паркових насаджень для меліорації складних форм рельєфу в урбанізованих ландшафтах.

Розрахована на студентів, магістрів і аспірантів вищих навчальних закладів, науковців і фахівців лісової, лісомеліоративної, екологічної та природоохоронної галузей, а також інших суміжних секторів економіки.

Увага: HTML не підтримується!