Механізми підтримання гомеостазу нітрогену та його вторинне використання у гідроекосистемах : монографія. (кольор.вставки) / І. Л. Суходольська, В. В. Грубінко

Код: 425779
Наявність: В магазині

430
  • 430 грн.



Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Механізми підтримання гомеостазу нітрогену та його вторинне використання у гідроекосистемах : монографія. (кольор.вставки)/ І. Л. Суходольська, В. В. Грубінко. – Київ: Видавничий дім «Кондор», 2019. – 192 с.  ІSВN 978-617-7729-50-0. Обкладинка тверда. 

Монографія присвячена з’ясуванню закономірностей формування вмісту неорганічних сполук нітрогену в річкових екосистемах Рівненської області за різного характеру антропогенного навантаження. Проаналізовано вплив біотичних і абіотичних чинників на баланс неорганічних сполук нітрогену в річках. Показано, що визначальними чинниками, які регулюють вміст та співвідношення сполук нітрогену є О2, рН, температура води та забруднення металами. Визначено вплив фітопланктону на вміст неорганічних сполук нітрогену у річках. Виявлено пріоритетність глутаматдегідрогеназного шляху зв’язування амонію водними рослинами та ефективність глутамінсинтетазної системи його фіксації за токсичних концентрацій амонійних іонів у воді. Обґрунтовано можливість вторинного використання нітрогену у гідроекосистемах.

Книга рекомендована екологам та фахівцям суміжних наук і галузей знань, викладачам, аспірантам, студентам, а також усім тим, кого цікавлять проблеми забруднення гідроекосистем.

Увага: HTML не підтримується!