Облік і оподаткування інвестиційно-інноваційної діяльності [навч. посіб.] / Ю. М. Грибовська

Код: 425657
Наявність: В магазині

645
  • 645 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Облік і оподаткування інвестиційно-інноваційної діяльності / Ю. М. Грибовська [навч. посіб.]. – К.: Видавничий дім «Кондор», 2019. – 342 с. ISBN 978-617-7729-47-0. Обкладинка тверда. 

У посібнику розкрито основні поняття, що стосуються інвестиційної і інноваційної діяльності підприємства, подано розгорнуту класифікацію інвестицій та інновацій. Висвітлено методику обліку капітальних і фінансових інвестицій, витрат на розробку нових видів продукції. Окремо наведено порядок розкриття інформації щодо операцій інвестиційної й інноваційної діяльності у фінансовій та статистичній звітності суб’єктів господарювання. Теоретичний матеріал підкріплено цифровими прикладами, схемами, таблицями, рисунками. До кожної теми додано тестові завдання і контрольні запитання.

Навчальний посібник складено відповідно до змісту програми вибіркової дисципліни «Облік і оподаткування інвестиційно-інноваційної діяльності», що передбачена навчальними планами підготовки фахівців за освітньо-професійною програмою «Облік і оподаткування» спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Посібник рекомендується здобувачам вищої освіти економічних спеціальностей, викладачам вищих навчальних закладів та фахівцям із бухгалтерського обліку.

Увага: HTML не підтримується!