Методика застосування інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні іноземних мов: методичні рекомендації до лабораторних занять/ Оксана Хомишак

Код: 425345
Наявність: В магазині

180
  • 180 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Методика застосування інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні іноземних мов: методичні рекомендації до лабораторних занять/ Оксана Хомишак. – Київ: Видавничий дім «Кондор», 2019. – 80 с. Обкладинка м’яка. 

Навчально-методичний посібник укладено для підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти напряму 6.020303 Філологія (французька/англійська мова і література) галузі знань 0203 Гуманітарні науки. Посібник складається із 8 лабораторних занять, у яких висвітлено авторське бачення формування інформаційно-комунікаційної компетентності майбутнього вчителя іноземних мов та шляхи використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроці в умовах ЗЗСО. Головна мета посібника – забезпечення майбутнього вчителя основними знаннями, уміннями та навичками відбору та здійснення навчально-методичної роботи з ішомовними інформаційними освітніми ресурсами, електронними навчальними посібниками, педагогічними програмними засобами, аудіо-, відеоподкастами для формування комунікативної компетентності учнів та реалізації комп’ютерного тестування для тренування, перевірки і/або контролю навчальних досягнень учнів з іноземної мови.

Увага: HTML не підтримується!