Управління трансакційними витратами промислових підприємств: методологія і практика : монографія. Макалюк І. В., Круш П. В.

Код: 425956
Наявність: В магазині
Артикул: 425956

445
  • 445 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Управління трансакційними витратами промислових підприємств: методологія і практика : монографія. Макалюк І. В., Круш П. В. Київ :  Видавничий дім «Кондор», 2019. 300 с. Обкладинка м’яка. ISBN 978-617-7729-55-5

У монографії досліджено теоретичні, науково-методичні та прикладні положення управління трансакційними витратами промислових підприємств. Розкрито сутність «трансакційних витрат», уточнено поняття «інституція» та «інститут». Охарактеризовано концептуальні засади управління трансакційними витратами підприємств із позицій стратегічного управління, системного та процесно-функціонального підходів. Проаналізовано наукові підходи та методи кількісного і якісного оцінювання трансакційних витрат. Проведено діагностику ефективності управління трансакційними витратами на вітчизняних промислових підприємствах та досліджено вплив факторів внутрішнього середовища. Обгрунтовано методичні засади оптимізації трансакційних витрат за критерієм максимізації доходу. Розроблено методичний інструментарій визначення ефективності управління трансакційними витратами на основі індексу інтегральної оцінки. Здійснено теоретико-методичне обгрунтування підходу до ідентифікації трансакційних витрат з позицій спрямованості трансакційного впливу та розроблено систему показників їх оцінки. Запропоновано комбінаційний підхід до формування стратегій управління залежно від характеру співвідношень між трансакційними витратами промислових підприємств та надано практичні рекомендації щодо їх впровадження. Проведено моніторинг впливу якості потоку трансакційних витрат на результати господарської діяльності підприємств.

Рекомендовано для науковців, викладацького персоналу, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів за профілем економічної підготовки, а також представників бізнесу і спеціалістів у сфері економіки підприємства. 

Увага: HTML не підтримується!