Інноваційний розвиток підприємства : навчальний посібник / Череп О.Г.

Код: 425910
Наявність: В магазині
Артикул: 425910

880
  • 880 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Інноваційний розвиток підприємства : навчальний посібник для здобувачів ступеня вищої освіти магістра за спеціальностями 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» і 051 «Економіка».  Череп О.Г. —Київ: Видавничий дім «Кондор», 2019. 548 с. Обкладинка тверда. 

У навчальному посібнику подано в систематизованому вигляді програмний матеріал дисципліни «Інноваційний розвиток підприємства». Послідовно викладено систему теоретичного, методологічного та практичного забезпечення дисципліни «Інноваційний розвиток підприємства». До кожної теми наведено теоретичний матеріал для поглибленого опрацювання, питання для самоконтролю знань, практичні завдання, список рекомендованої літератури.

Запропонований навчальний посібник відповідає вимогам організації навчального процесу. Рекомендується для здобувачів ступеня вищої освіти магістра за спеціальностями 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» і 051 «Економіка». Для формування необхідних навичок запропоновано практичні завдання. Тлумачення основних термінів і понять дано в термінологічному словнику.

Увага: HTML не підтримується!