Теоретико-методологічні аспекти управління якістю: навчальний посібник для студентів технічних спеціальностей: У 2-х частинах. Частина II. Видання друге, зі змінами та доповненнями Костюченко М.П.

Код: 425912
Наявність: В магазині

680
  • 680 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Теоретико-методологічні аспекти управління якістю [текст]: навчальний посібник для студентів технічних спеціальностей: у 2-х частинах. Видання друге, зі змінами та доповненнями / М.П. Костюченко. – К.: Видавничий дім «Кондор», 2019.

Частина II – 392 с. Обкладинка тверда

У навчальному посібнику викладені теоретико-методологічні аспекти управління якістю. Велика увага приділяється аналізу базових термінів і понять. Сутність управління якістю розглядається на основі системного, структурного, ентропійного, функціонального, логічного, модельного, проектного, діяльнісного, процесного, ситуаційного, кібернетичного, синергетичного та інших наукових підходів. Широко застосовуються математичні методи. На відміну від традиційних посібників з управління якістю економічного спрямування, акцент ставиться на підвищення якості переважно складних технічних систем та розширенню їх можливостей, на питаннях методології досліджень, зокрема на задачах прийняття рішень, методах управління якістю, імовірнісно-статистичних методах, інструментах контролю якості та процесах розгортання функцій якості (QFD). Зміст посібника розкривається на трьох рівнях складності, тому розрахований для бакалаврів, магістрів, аспірантів і викладачів-початківців вищих технічних навчальних закладів. Деякі розділи будуть корисні студентам за спеціальностями економіка, менеджмент, професійна освіта, а також студентам, що вивчають теорію ймовірностей і математичну статистику, системний аналіз, основи наукових досліджень.

Увага: HTML не підтримується!