Підприємництво як чинник розвитку інноваційної моделі економіки України та її регіонів : монографія / під заг. ред. к.е.н., проф. І.В. Кривов’язюка.

Код: 434522
Наявність: В магазині

305
  • 305 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Підприємництво як чинник розвитку інноваційної моделі економіки України та її регіонів : монографія / під заг. ред. к.е.н., проф. І.В. Кривов’язюка. Київ : Видавничий дім «Кондор», 2020. 172 с. Обкладинка м’яка

Монографія розкриває нове вирішення важливого науково-прикладного завдання, що полягає у поглибленні існуючих, розробленні й обґрунтуванні нових науково-методичних положень щодо формування інноваційної моделі розвитку України та її регіонів на основі реалізації підприємницького чиннику – активізації підприємницької ініціативи, розвитку інноваційної активності на регіональному рівні, підтримки розвитку підприємництва шляхом підвищення ефективності державної інноваційної політики.

Поглиблено теоретичні засади концепцій інноватики та підприємництва, методологію дослідження підприємництва в контексті формування інноваційної моделі економіки України та її регіонів. Проаналізовано розвиток підприємництва та інноваційних процесів у регіонах України. Запропоновано комплекс рішень з активізації підприємницької ініціативи та розвитку інноваційної моделі економіки України та її регіонів.

Видання розраховане на наукових працівників, викладачів вищих навчальних закладів, спеціалістів у сфері національної та регіональної економіки.

Увага: HTML не підтримується!