Науково-дослідницька діяльність студентів : навч. посіб. / С. Н. Грипич, Л. М. Буравкова

Код: 442261
Наявність: В магазині
Артикул: 442261

550
  • 550 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Науково-дослідницька діяльність студентів : навч. посіб. / С. Н. Грипич, Л. М. Буравкова ; за заг. ред. С. Н. Грипич. – Київ : Видавничий дім «Кондор», 2021. – 288 с.


    У навчальному посібнику розглядаються питання, пов’язані з організацією та методикою науково-дослідницької діяльності студентів, академічної доброчесності та академічного письма, а також містяться рекомендації щодо оформлення результатів їх наукових кваліфікаційних робіт. Посібник містить матеріали про нові вимоги до оформлення науково-дослідницьких робіт студентів; основні правила бібліографічних посилань та цитувань, складання та розміщення їх в кваліфікаційних роботах та оформлення бібліографічних описів у списках використаних джерел відповідно до ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».

    Навчальний посібник розрахований на широке коло студентів, аспірантів, молодих науковців та всіх, хто цікавиться питаннями науково-дослідницької діяльності у закладах вищої освіти.

Увага: HTML не підтримується!