Леся Українка у світі перекладу (вибрані переклади європейськими та східними мовами) / Данилюк Н. О.

Код: 443058
Наявність: В магазині
Артикул: 443058

645
  • 645 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Данилюк Н. О. Леся Українка у світі перекладу (вибрані переклади європейськими та східними мовами): навчальний посібник для студентів спеціальності 035. Філологія. 2-е видання, виправлене і доповнене. Київ : Видавничий дім «Кондор», 2021. 364 с.

ISBN 978-617-8052-40-9


До навчального посібника ввійшли статті про переклади творів Лесі Українки європейськими та східними мовами, вибрані переклади англійською, німецькою, шведською, норвезькою, французькою, іспанською, польською, чеською, російською, сербською, грузинською, китайською мовами та мовою есперанто, а також оригінали і завдання для аналізу. Його матеріали можна використати в курсах теорії та практики перекладу художніх текстів, перекладознавчого аналізу тексту, літературного редагування перекладів, лінгвістичного аналізу тексту, загального і зіставного мовознавства, інтерлінгвістики, соціолінгвістики, міжкультурної комунікації та інших.
Для студентів, магістрантів, аспірантів, науковців, викладачів, учителів та всіх, кого цікавить поетичне слово Лесі Українки.

Увага: HTML не підтримується!