Історія зарубіжної літератури ХХ століття: у 2 ч. Частина 1: Модерна доба / Колошук Н. Г.

Код: 446153
Наявність: В магазині
Артикул: 446153

730
  • 730 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Колошук Н. Г. Історія зарубіжної літератури ХХ століття: у 2 ч. Частина 1: Модерна доба: навчальний посібник для закладів вищої освіти. Київ: Видавничий дім «Кондор», 2023. 520 с.

ISBN 978-617-8244-06-4
«Історія зарубіжної літератури ХХ століття» — завершення базового циклу історико-літературних курсів у підготовці філологів. Перша частина передбачає вивчення важливих художніх явищ зарубіжної літератури від помежів’я ХІХ-ХХ століть до середини ХХ ст. (переважно у Європі та Північній Америці). Предмет вивчення — сутнісні риси літературного процесу модерної доби, ідейно-тематичні аспекти та поетика найпоказовіших творів зарубіжної літератури у цей період. Основний об’єкт вивчення — літературний процес від декадентського періоду до Другої світової війни та кінця 1940-х років, формування та розвиток модерних напрямів, творчість знакових представників літературного процесу, аналіз їхніх творів у загальному культурно-філософському та національному контекстах, жанрово-стильові риси творів, основні тенденції образотворення в тогочасній художній літературі та індивідуальні авторські стилі у творах цих письменників. Курс має практичне спрямування — розвивати навики аналізу текстів, спираючись на контекст культурно-історичної епохи.
Посібник розрахований на студентів, учителів зарубіжної літератури та викладачів вищої школи гуманітарних спеціальностей.
Увага: HTML не підтримується!