Управління якістю продукції та послуг в готельно-ресторанному господарстві: Навчальний посібник / В.Ф. Доценко

Код: 446162
Наявність: В магазині
Артикул: 446162
ISBN: 978-617-7939-80-0

580
  • 580 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Управління якістю продукції та послуг в готельно-ресторанному господарстві: Навчальний посібник / В.Ф. Доценко, Н.П. Бондар, В.О. Губеня та ін. – К.: Видавничий дім «Кондор», 2023. – 368 с.

ISBN 978-617-7939-80-0


У навчальному посібнику розглянуто сучасні підходи до управління якістю в контексті забезпечення конкурентоспроможності продукції та послуг підприємств готельно-ресторанного бізнесу. Наведено відомості щодо найважливіших етапів розвитку, сучасного стану теорії та практики управління якістю, державної політики у сфері управління якістю. Досліджуються економічні поняття якості, методи аналізу витрат на якість, теоретичні та практичні принципи формування, забезпечення й управління якістю продукції та послуг підприємств сфери гостинності. Наведено вимоги нормативної документації до показників якості в готельно-ресторанному господарстві, характеристику та особливості системи управління якістю для готельних підприємств на основі стандартів ISO 9000. Особлива увага приділяється питанню забезпечення якості та безпечності кулінарної продукції, основним принципам, особливостям розробки та впровадженню програм-передумов системи НАССР у закладах ресторанного господарства готельних
підприємств.
Навчальний посібник призначений для студентів закладів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю "Готельно-ресторанна справа", а також буде корисним для викладачів, керівників і працівників сфери гостинності.

Увага: HTML не підтримується!