Практикум з методики використання сучасних засобів, методів і технологій навчання іноземних мов і культур

Код: 425219
Наявність: В магазині
Артикул: Л425219

320
  • 320 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

 Практикум покликаний допомогти студентам другого (магістерського) рівня організувати самостійну роботу в межах спеціальних вибіркових дисциплін професійно-методичної підготовки, які мають на меті формування здатності майбутніх викладачів іноземних мов і культур до ефективної реалізації методичної діяльності з відбору, самостійного розроблення та використання навчальних матеріалів і засобів розвитку професійно-орієнтованої іншомовної комунікативної компетентності. 

  У посібнику запропоновано орієнтовний зміст спеціальних вибіркових дисциплін професійно-методичної підготовки, представлено теми практичних занять, основну та додаткову літературу для опрацювання, професійно-методичні завдання, посилання на корисні Інтернет-ресурси, питання для самоконтролю та індивідуальні завдання. Розкрито особливості контролю навчальної діяльності студентів, наведено зразки модульної контрольної роботи та орієнтовні питання і завдання до заліку. 

  Практикум призначений для студентів магістратури, які навчаються за спеціальностями 035 Філологія (спеціалізація 035.03 Філологія. Слов’янські мови і літератури (переклад включно), 035.04 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), 035.05 Філологія. Романські мови та літератури (переклад включно), 035.06 Філологія. Східні мови та літератури (переклад включно), 035.07 Угро-фінські мови і літератури (переклад включно)) та 014 Середня освіта (спеціалізація 014.02 Мова і література (англійська, іспанська, німецька, французька)), здобувають кваліфікацію викладача іноземних мов і культур та вивчають такі спеціальні вибіркові дисципліни професійно-методичної підготовки: «Методика використання навчальних матеріалів для формування іншомовної комунікативної компетентності», «Засоби професійно орієнтованого навчання іноземних мов і культур», «Cучасні засоби навчання іноземних мов і культур у вищих навчальних закладах».

  Ілюстративним матеріалом для наведених у посібнику професійно-методичних завдань слугують практичні розробки студентів магістратури, які вивчали зазначені вибіркові дисципліни, а також авторів цього посібника. 

Увага: HTML не підтримується!