Психологія особистості

Код: 428627
Наявність: В магазині
Артикул: Л428627

295
  • 295 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

В Частині І. викладено найбільш істотні властивості особистості як психологічної системи, що формується і функціонує в суспільстві. Розкрито сутність її біологічної, суспільної та духовної природи. Висвітлено: основний психологічний зміст задатків, здібностей, темпераменту, характеру, кореляцій між конституційно-антропометричними і психічними властивостями людини; закономірності мотиваційної динаміки стосунків особистості з суспільством; соціально-психологічні механізми формування і функціонування особистості; сутність екзистенційних «втеч»: “Escape to Crowd” («Втечі в Натовп»), “Escape from Freedom” («Втечі від Свободи»), “Escape from Absurd” («Втечі від Абсурду»); сутнісний психологічний зміст духовності, моральності, совісті, любові, «розумного егоїзму», «екзистенційної нудоти», саногенного впливу віри в Бога як духовного вибору особистості. 

  У Частині ІІ. показано ключовий зміст тих персонологічних теорій особистості, які утворили основу модерної гуманістичної парадигми в психології: психоаналізу З. Фройда (фройдизму), «індивідуальної психології» А. Адлера, «аналітичної психології» К. Г. Юнга, «психосоціальної теорії персони» Е. Еріксона, «гуманіс¬тичного психоаналізу» Е. Фромма, «соціокультурної теорії» К. Хорні, «гуманістичної психології» А. Х. Маслова, логотерапії В. Е. Франкла. На ідейно-методологічних засадах цих теорій були створені найбільш ефективні методи психологічної допомоги: психотерапії, психокорекції, психопрофілак¬тики, консультування. Висвітлено сутність валідних і надійних методів дослідження особистості (персонологічних). 

Для студентів, аспірантів, викладачів психологічних та педагогічних спеціальностей, для усіх фахівців діяльності типу «людина–людина» (тих, що працюють з людьми). 

Увага: HTML не підтримується!