Стратегічне управління змінами у сфері послуг: теоретико-методологічні та практичні аспекти

Код: 443091
Наявність: В магазині
Артикул: Л443091

360
  • 360 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

   Монографію присвячено вирішенню науково-прикладної проблеми формування державної стратегії управління змінами у сфері послуг крізь призму розроблених та обґрунтованих теоретико-методологічних положень і практичних рекомендацій з означеної проблеми з    метою забезпечення і підвищення ефективності функціонування системи національної економіки України.

У роботі визначено, узагальнено та обґрунтовано теоретичні аспекти та методологічні засоби процесу стратегічного управління змінами. На макроекономічному рівні здійснено стратегічний аналіз функціонування сфери послуг та галузі готельно- ресторанного бізнесу. Визначено проблеми і тенденції розвитку державної системи стратегічного управління змінами у сфері послуг України.

Проведено порівняльний аналіз теоретико-методологічних підходів до процесу формування стратегії управління змінами у зарубіжних та  вітчизняних  практиках. Здійснено спектральний та комплексний аналіз особливостей формування механізмів управління змінами у сфері послуг зарубіжних країн.

Визначено і сформульовано концептуальні підходи до формування державних стратегій управління змінами у сфері послуг. Спроектовано та обґрунтовано ефективність механізму стратегічного управління змінами у сфері готельно-ресторанного бізнесу.

Монографія актуальна при підготовці магістрів за спеціальностями 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності» (Менеджмент готельно-ресторанного і туристичного бізнесу), 241 «Готельно-ресторана справа».

Увага: HTML не підтримується!