Теоретичні та практичні проблеми кримінально-правової охорони водних об’єктів від забруднення, засмічення та виснаження: глобальна, соціальна і правова проблема сучасності

Код: 446434
Наявність: В магазині
Артикул: Л446434

286
  • 286 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

У монографії проведено комплексне наукове дослідження кримінально-правової охорони водних об’єктів від забруднення, засмічення та виснаження як соціальної, так і правової проблеми сучасності. На підставі глибокого та всебічного вивчення досліджуваних відносин розкриваються теоретико-методологічні засади, витоки, генезис та сучасний стан проблеми, досліджуються об’єктивні і суб’єктивні ознаки цього діяння, відмежування кримінального правопорушення, передбаченого ст. 242 України від суміжних діянь, здійснюється компаративістське дослідження кримінального правопорушення, передбаченого ст. 242 КК України від аналогічних злочинів деяких зарубіжних держав, пропонується вдосконалення чинного законодавства та практики застосування правових приписів у зазначеній сфері.

Видання буде корисним для студентів, аспірантів, викладачів юридичних ЗВО і факультетів, практичних працівників, а також всіх, хто цікавиться проблемами кримінально-правової охорони водних об’єктів.

Увага: HTML не підтримується!