Теоретичні та практичні проблеми кримінально-правової охорони моря від забруднення, засмічення як глобальна, соціальна і правова проблема сучасності : монографія

Код: 446435
Наявність: В магазині
Артикул: Л446435

245
  • 245 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

У монографії проведено комплексне наукове дослідження криміна-льно-правової охорони моря від забруднення, засмічення як соціальної так і правової проблеми сучасності. На підставі глибокого та всебічного вивчення досліджуваних відносин розкриваються витоки, генезис та су-часний стан проблеми, досліджуються об’єктивні і суб’єктивні ознаки цього діяння, відмежування кримінального правопорушення, передбаче-ного ст. 243 КК України від суміжних діянь, здійснюється компаративі-стське дослідження кримінального правопорушення, передбаченого ст. 243 КК України від аналогічних злочинів деяких зарубіжних держав, пропонується вдосконалення чинного законодавства та практики засто-сування правових приписів у зазначеній сфері.

Видання буде корисним для студентів, аспірантів, викладачів юри-дичних ЗВО і факультетів, практичних працівників, а також всіх, хто ці-кавиться проблемами кримінально-правової охорони моря.

Увага: HTML не підтримується!