Термомодернізація будівель.

Код: 443272
Наявність: В магазині
Артикул: Л443272

452
  • 452 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

У навчальному посібнику висвітлені питання технології та організації термомодернізації будівель, що включає комплекс ремонтно-будівельних робіт, спрямованих на поліпшення теплотехнічних показників зовнішніх огороджувальних конструкцій будівель та забезпечення їх енергетичної ефективності.

Вказано на причини втрат тепла через зовнішні огороджувальні конструкції та наведено основні поняття оцінки теплозахисних властивостей. Розглянуто склад технологічного проектування термомодернізації з врахуванням особливостей наявних будівель та вказівки до підготовки виконання будівельних робіт.

Наведено сучасні технології влаштування та заміни заповнень віконних й дверних прорізів, вітрин, зовнішнього оздоблення будівель.

Представлено номенклатуру та класифікацію сучасних теплоізоляційних матеріалів, висвітлено найбільш розповсюджені в практиці варіанти сучасних технологій влаштування та відновлення теплоізоляції заглиблених частин будівель, зовнішніх стін, дахів, мансардних поверхів та  підлог.

Представлені новітні технології відновлення гідроізоляції зовнішніх огороджувальних будівельних конструкцій, як важливої складової надійності теплозахисних властивостей будівель.

Висвітлено причини пошкоджень фасадних теплоізоляційних систем наявних будівель та надано практичні рекомендації щодо їх ремонту  та модернізації.

Матеріал навчального посібника базуються на сучасних, новітніх технологіях, широко ілюстрований та спирається на практичний досвід виконання робіт в країні та провідних країнах Заходу. Зміст навчального посібника відповідає робочим програмам курсів «Експлуатація будівель і споруд», «Технологія будівельного виробництва», «Технологія реконструкції будівель і споруд», котрі вивчаються на будівельних спеціальностях вишів.

Для студентів будівельних спеціальностей вищих навчальних закладів, проектувальників і будівельників.

Увага: HTML не підтримується!