Холодноярські тризуби, або Пригоди Якоба Штофке в Україні : історико-пригодницька кіноповість. Хочу спокою, світла, миру і добра : повість

Код: 439373
Наявність: В магазині
Артикул: Л439373

330
  • 330 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Ексклюзивне видання, засноване на реальних подіях, що відбувалися в легендарних холодноярських краях Черкащини у 1918 році. Історико-пригодницька кіноповість «Холодноярські тризуби, або Пригоди Якоба Штофке в Україні» – про участь німецького солдата з містечка Зальцведель в експедиційному поході кайзерівських військ, запрошених в Україну гетьманом Павлом Скоропадським, і вимушене подорожування Якоба Штофке повстанською стороною. Читач довідається про неймовірну розв’язку зустрічі німецького піхотинця Якоба Штофке й українського повстанця-лісника Івана Супоні.

Повість «Хочу спокою, світла, миру і добра» – це щоденник невідомого офіцера гетьманської Варти Павла Скоропадського про спільні рейди з окупаційними військами для придушення Всеукраїнського повстання. Перед нами – інтелігент-мрійник, поет, якому випала доля ціною власного життя спокутувати все те, що він завинив у своєму короткому житті, в якому він зазнав і щастя взаємного кохання, і душевних мук, і поетичного піднесення у потоці розлитих у ньому юнацьких пристрастей. Були часи, були й інші обставини.

У творах відображено історичну браму Часу і скороминущу тривалість людського буття, насиченого вікопомними подіями, пов’язаними з антинімецьким повстанням в Україні. Зміст творів це – наше минуле, важке і неоднозначне, але пов’язує їх героїв любов і гуманізм у стосунках поміж собою.

Увага: HTML не підтримується!