Реконструкція будівель та споруд / Савйовський В.В.

Код: 423429
Наявність: В магазині

500
  • 500 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Тип видання: навчальний посібник 
Видання: Рекомендовано до друку Вченою радою  
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 320
Формат: В5, 70*100 1/16 

    У навчальному посібнику висвітлено питання технології та організації будівельних робіт, виконуваних під час реконструкції будівель і споруд. Зазначено причини пошкоджень і деформації будівельних конструкцій та викладено методику оцінки їх технічного стану. Розглянуто заходи із технологічного проектування та підготовки до виконання будівельно-монтажних робіт з урахуванням особливостей реконструкції. Наведено технологію розбирання будівельних конструкцій, влаштування прорізів і знесення будівель. Розглянуто технологію робіт із закріплення ґрунтів основ, ремонту та підсилення фундаментів. Детально висвітлено технологію підсилення кам’яних, бетонних, залізобетонних, металевих і дерев’яних конструкцій. Запропоновано схеми механізації демонтажно-монтажних робіт. Викладено новітні технології відновлення гідроізоляції будівельних конструкцій, термомодернізації зовнішніх огороджувальних конструкцій, наведено перелік заходів із переробки та повторного використання матеріалів від розбирання будівель.

      Розглянуті способи та методи виконання будівельних робіт під час реконструкції будівель і споруд базуються на класичних і сучасних, новітніх технологіях світового рівня. Викладені теоретичні відомості підкріплено практичними прикладами.

      Матеріал навчального посібника відповідає робочим програмам курсів «Експлуатація будівель і споруд», «Технологія реконструкції будівель і споруд», рекомендованих до вивчення на будівельних спеціальностях вишів.

Для студентів будівельних спеціальностей вищих навчальних закладів, проектувальників і будівельників.

Увага: HTML не підтримується!