Методика викладання українського народного танцю. Другий рік навчання Зубатов С. Л

Код: 423638
Наявність: В магазині

395
  • 395 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Авторський колектив: Зубатов С. Л. 
Загальна редакція: 
Тип видання: підручник 
Видання: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 416
Формат: В5, 70*100 1/16 
Обкладинка: тверда 

Пропонований підручник охоплює матеріал другого року навчання з українського народного танцю західних областей України. Містить у собі методику викладання українського народного танцю Карпатського краю. 

    Підручник складається з п’яти розділів. У першому розділі подано етнографічне районування Західної України та характерні особливості танців Карпатського краю. У другому розділі матеріал побудований на основних існуючих положеннях, елементах та рухах танців Західної України. У третьому розділі вміщено рекомендації щодо вивчення вправ біля станка, а також запропоновано варіант побудови занять біля станка на основі лексики танців західних областей України. У четвертому розділі розглядаються цільові танцювальні композиції, етюди, описано характерні для Західної України танці. П’ятий розділ містить матеріал про народний одяг цього регіону. Книга ілюстрована, доповнена нотним матеріалом.

Підручник розраховано на студентів вищих і середніх спеціальних навчальних закладів. Його можуть використати керівники та учасники аматорських ансамблів танцю, а також усі, хто хоче поглибити свої знання з українського танцю.  

Увага: HTML не підтримується!