Сучасна фізика води : монографія / Л.С. Марценюк

Код: 443063
Наявність: В магазині
Артикул: 443063

570
  • 570 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Сучасна фізика води : монографія. / Л.С. Марценюк, О.С. Марценюк, О.Ю. Шевченко, А.І. Маринін, С.І. Літвинчук Київ: Видавничий дім «Кондор», 2021. 288 с.


Розглянута сучаcна теорія будови і властивостей води, як головної складової частини природи. Використані положення нової теорії води, створеної на базі основних постулатів квантової електродинаміки видатним фізиком-теоретиком Дж.Препарата, а також оригінальні дослідження інших відомих вчених і власні наукові розробки в галузі фізики води і квантової фізики живого. Висвітлені фундаментальні питання динаміки резонансних і квантово-інтерференційних явищ у воді і водних системах. Розглянуті такі теми, як: когерентні і суперпозицийні стани, заплутування в середовищі води, особливості взаємодії елементів води і наноструктур живого організму на наднизькому енергетичному рівні, зв’язок між наявністю пам’яті води і наноасоціатами у водних надвисоких розведеннях (гомеопатичих препаратах), роль біополя організму в створенні таких структур, а також питання причин і можливостей виникнення низькоєнергетичних ядерних реакцій у когерентному середовищі і в живому організмі. Подані рекомендації до застосування у харчовій промисловості деяких положень, розглянутих у даній роботі.


Книга призначена для інженерів, науковців і студентів старших курсів фізичних, технічних та біофізичних спеціальностей і сприяє взаєморозумінню спеціалістів різних галузей наукового природознавства, зокрема дослідників в області квантової фізики живого, біологів і біофізиків, фахівців у галузі харчової промисловорсті, дослідників низькоенергетичних ядерних реакцій і явищ надпровідності, індукованих водою.

Увага: HTML не підтримується!