Увечері хочеться вбивати / Брати Прудченки

Код: 443053
Наявність: В магазині
Артикул: 443053

270
  • 270 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Брати Прудченки. Увечері хочеться вбивати : оповідання та новели. Київ : Видавничий дім «Кондор», 2021. 164 с.

ISBN 978-617-8052-60-7


Оповідання та новели, що увійшли до цієї книги, написані в жанрі «нуар». Для цього жанру притаманні похмура атмосфера, небезпека та цинічне ставлення до життя. І не завжди те, що починається з героями гарно, закінчується добре, або так, як планувалося.
Брати Прудченки привносять у нуар особисте, неповторне звучання. В їх оповіданнях загадки і таємниці переплетені з реалістичною манерою зображення та напруженими стосунками між персонажами.
Особливість Братів Прудченків – стислість та експресивність. Розповіді напрочуд пряні, відверті та захоплюючі. Їх сюжети – неймовірно динамічні, фінали – неочікувані, і на короткому проміжку ми встигаємо прожити й усвідомити ціле життя.
Нуар не має чітко означених позитивних і негативних героїв. Будь-який персонаж може опинитися на місці того, хто розслідує, того, хто вбиває, або того, хто стає жертвою.
Несподівані жорстокі вчинки героїв обумовлені їх внутрішніми сумнівами та протиріччями. Самотні герої вступають у сутичку зі світом, який видається їм ірраціональним та ворожим. І ця сутичка обертається на сутичку із самим собою.
Нуар загострює ситуації, загострює наші відчуття і контрастно відображає те, що навкруги. І якоїсь миті, разом із героями Братів Прудченків, ми відчуваємо, як навколишній світ стає бентежним і «вузьким, наче життя».
 


Увага: HTML не підтримується!


Теги: детектив