Український літопис для школярів. Кн. 1 / Брати Прудченки

Код: 447522
Наявність: В магазині
Артикул: 447522

190
  • 190 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Брати Прудченки. Український літопис для школярів у повістях, оповіданнях і переказах про давні таємниці, військові походи та великі пригоди, написаний на пагорбі поблизу Дніпровських порогів книжниками братами Прудченками. Книга 1. — К. : Видавничий дім «Кондор», 2023. — 124 с.
ISBN 978-617-8244-73-6


«Український літопис для школярів» – це історичний роман-епопея, який охоплює період з III ст. до н.е. до кінця XI ст. н.е. Послідовно, за роками, разом із героями цього твору, ми дізнаємося про події, що відбувалися на наших землях у ті далекі часи.

Перша книга «Українського літопису для школярів» містить «Повість про найдавніші століття» та «Повість про дев’яте століття».

«Повість про найдавніші століття» розповідає про існування на теперішніх українських землях давньогрецьких колоній та про навалу сарматів. Один із головних героїв повісті Гано відвідує Ольвію, торгує там зерном, а потім стикається з армадою язигів, що спалила його селище. Гано пропонує своєму племені зводити захисні споруди та сам очолює будівництво Змієвих валів. Інший герой повісті – правитель антів Бус – створює одну з перших держав предків українського народу та змушений воювати з готами. Оповідається в цій книзі й про трьох легендарних братів – Кия, Щека та Хорива, про сестру їх Либідь, та про історію заснування Києва.

«Повість про дев’яте століття» розкриває події, пов’язані з Київським князем Аскольдом: похід на Царгород, знайомство з християнською вірою, відкриття перших шкіл, будівництво перших церков та початок літописання. Відображається на сторінках повісті й діяльність Рюрика, і сходження на київський престол віщого Олега, який проголосив Київ матір’ю городам руським.

Головним героєм цієї повісті є хлопчик Святозар, що став одним із перших літописців.

Увага: HTML не підтримується!