Український літопис для школярів. Кн. 2 / Брати Прудченки

Код: 447523
Наявність: В магазині
Артикул: 447523

230
  • 230 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Український літопис для школярів у повістях, оповіданнях і переказах про давні таємниці, військові походи та великі пригоди, написаний на пагорбі поблизу Дніпровських порогів книжниками братами Прудченками. Книга 2. — К. : Видавничий дім «Кондор», 2023. — 164 с.
ISBN 978-617-8244-74-3«Український літопис для школярів» – це історичний роман-епопея, який охоплює період з III ст. до н.е. до кінця XI ст. н.е. Послідовно, за роками, разом із героями цього твору, ми дізнаємося про події, що відбувалися на наших землях у ті далекі часи.
У першій книзі велося про зведення Змієвих валів, про створення антської держави на чолі з Бусом, про легендарних засновників Києва – братів Кия, Щека, Хорива і сестри їх Либідь та про діяльність Київського князя Аскольда.
 Друга книга містить «Повість про десяте століття». Ця повість розповідає про княжіння Олега, про його похід на Царгород та дивну смерть, яку напророкували волхви з ріки Рось.
Після Олега Київський престол посідає Ігор, під час князювання якого біля кордонів Русі з’явилися печеніги. Ми дізнаємося про загибель руського флоту від грецького вогню, про війну княгині Ольги з деревлянами та про зміни, які впроваджувала Ольга на теренах держави. Разом із нею ми здійснимо подорож до Царгорода та побачимо звичаї та дивовижі Візантійського імператорського двору.
Окремі сторінки цієї повісті присвячені професійним воїнам з річки Рось та тому, як вони навчали бойовим мистецтвам молодого князя Святослава. Військові походи Святослава, його битви в Болгарії розкриють перед нами його сміливість та природжений талант полководця.
Після загибелі Святослава на Дніпрових порогах, між його синами починається розбрат, перемогу в якому отримав князь Володимир. Він хрестив Русь, об’єднав її та почав будівництво порубіжних городків.
Головним героєм цієї повісті є князь вільних росичів Атанас, який від підлітка до сивого діда пройшов усіма історичними шляхами складного десятого століття.

Увага: HTML не підтримується!