Український літопис для школярів. Кн. 3 / Брати Прудченки

Код: 447524
Наявність: В магазині
Артикул: 447524

220
  • 220 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів

Український літопис для школярів у повістях, оповіданнях і переказах про давні таємниці, військові походи та великі пригоди, написаний на пагорбі поблизу Дніпровських порогів книжниками братами Прудченками. Книга 3. — К. : Видавничий дім «Кондор», 2023. — 156 с.
ISBN 978-617-8244-75-0


«Український літопис для школярів» – це історичний роман-епопея, який охоплює період з III ст. до н.е. до кінця XI ст. н.е. Послідовно, за роками, разом із героями цього твору, ми дізнаємося про події, що відбувалися на наших землях у ті далекі часи.

У першій книзі велося про зведення Змієвих валів, про створення антської держави на чолі з Бусом, про легендарних засновників Києва – братів Кия, Щека, Хорива і сестри їх Либідь та про діяльність Київського князя Аскольда.

Друга книга «Українського літопису для школярів» розповіла про княжіння віщого Олега, про складну долю князя Ігоря, про зміни, які впроваджувала в Русі княгиня Ольга та про початок грандіозних справ Володимира Великого.

Третя книга містить «Повість про одинадцяте століття», яка подає історичне полотно від Володимира Великого до Володимира Мономаха. Ми занурюємося у століття, що наповнене подіями та пригодами: приїзд Володимира Великого разом з архієпископом Бруно Кверфуртським до степового порубіжного городка, початок карбування власних монет, будівництво таємного підземного ходу, протистояння між синами князя Володимира.

Окремо повість відображає діяльність князя Ярослава Мудрого. Він перемагає печенігів, зводить Софійський собор, засновує бібліотеку, складає «Руську правду». Ми зустрінемося і з книжниками Ярослава Мудрого, і з першим руським Митрополитом київським Ларіоном, і з князівнею Анною, якій не хотілося їхати з величного Києва у незнайомі чужі краї.

По смерті батька Ярославичі силкуються впорядкувати державу, що призводить до сутичок між собою. На Стугні відбувається невдала битва з половцями. Володимир Мономах намагається налагодити відносини між князями, йому протистоїть Олег Святославич, та врешті вдається провести в Любечі княжий з’їзд.

Увага: HTML не підтримується!