Енергоматеріальні потоки харчових і мікробіологічних виробництв: монографія

Код: 404856
Наявність: В магазині

475
  • 475 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Енергоматеріальні потоки харчових і мікробіологічних виробництв:монографія / А.І. Соколенко, В.А. Піддубний, К.В. Васильківський та ін.; за ред. д-ра техн. наук, проф. Соколенка А.І.. – К. : Кондор-Видавництво, 2016. – 326 с. Обкладинка м’яка. ISBN978-617-7278-46-6

В монографії "Енергоматеріальні потоки харчових і мікробіологічних виробництв" представлено теоретичне підґрунтя в оцінці енергетичних потенціалів сировинних потоків харчових виробництв і їх трансформацій, оцінці зовнішніх енергетичних потоків, що забезпечують трансформації матеріальних потоків, методи підвищення енергоекономічної ефективності існуючих технологій, оцінки втрат, пов'язаних з трансформаціями матеріальних потоків і методи їх обмежень, інформація щодо підвищення ефективності технологій подовжених термінів зберігання продукції, аналіз технологій вирощування аеробних мікроорганізмів та інтенсифікації масообмінних процесів в газорідинних середовищах на основі їх вторинних енергоресурсів.

Монографія призначена для науковців і працівників харчової і переробної промисловості, а також для студентів, магістрантів і аспірантів вищих навчальних закладів в напрямку технологій та інженерії.


Увага: HTML не підтримується!