Енергоматеріальні трансформації в харчових технологіях на основі замкнутих контурів: монографія

Код: 417272
Наявність: В магазині

445
  • 445 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

 Енергоматеріальні трансформації в харчових технологіях на основі замкнутих контурів: монографія / під ред. д-ра техн. наук, проф. А.І. Соколенка. – К: Кондор-Видавництво, 2015. – 300 с. ISBN 978-617-7278-45-9. Обкладинка м’яка.
          В монографії "Енергоматеріальні трансформації в харчових технологіях на основі замкнутих контурів" представлено теоретичне підґрунтя особливостей взаємодій і трансформацій енергетичних і матеріальних потоків в харчових технологіях, системах утилізації вторинної пари, енергетичних і матеріальних перетворень в газорідинних середовищах, наведено інформацію щодо прикладних положень термодинаміки в системах аерації культуральних середовищ, теорії енергетичних і матеріальних накопичувальних пристроїв і систем, рекуперації теплових потоків в спиртовому і бродильному виробництвах, геометрії упаковок та інтенсифікації в них тепло- і масообмінних процесів і фізико-хімічних методів підготовки до фасування споживчої тари, матеріалів та продукції. Наведено інноваційні пропозиції щодо ресурсо- і енергоощадних технологій в харчовій і переробній промисловостях на рівні винаходів з відповідним патентним захистом.
         Монографія призначена для науковців і працівників харчової і переробної промисловості, а також для студентів, магістрантів і аспірантів вищих навчальних закладів в напрямку харчових технологій та інженерії.


Увага: HTML не підтримується!