Фінансове та обліково-аналітичне забезпечення підприємств дорожньо-транспортного комплексу: монографія

Код: 417271
Наявність: В магазині

505
  • 505 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Фінансове та обліково-аналітичне забезпечення підприємств дорожньо-транспортного комплексу : монографія [А.В. Базилюк та ін.]; за ред. д-ра екон. наук, проф. – Київ : Кондор-Видавництво, 2016 р. – 238 с. ISBN 978-617-7278-92-3. Обкладинка тверда.

У монографії досліджується процес фінансового та обліково-аналітичного забезпечення підприємств дорожньо-транспортного комплексу України, розглядається його сучасний стан, перспективні тенденції та закономірності розвитку. У роботі обґрунтовані економічні наслідки дефіцитного фінансування та пропонується методичні рекомендації щодо впровадження інклюзивної моделі соціально-економічного розвитку, яка створить передумови для розширеного фінансування у сфері автотранспортного комплексу і економіки в цілому. Розроблено механізм формування міжгалузевих мультиплікативних ефектів в економіці в результаті змін в транспортній галузі. Методичне забезпечення формування системи нормативів фінансових витрат на утримання автомобільних доріг дозволить покращити транспортно-експлуатаційні показники автомобільних доріг загального користування. Сформовано основні напрями та тенденції фінансування інвестиційної та інноваційної політики підприємств дорожньо-транспортного комплексу.

Основною практичною перевагою монографії є розділ з обліково-аналітичного забезпечення дорожньо-транспортного комплексу. Монографія розрахована на широке коло фахівців, які займаються організацією фінансів і бухгалтерським обліком на транспортних підприємствах. Рекомендується для фахової підготовки та підвищення кваліфікації, задовольнить потреби фахівців, що вже працюють у транспортній галузі і дорожньому господарстві, стане у нагоді держслужбовцям, викладачам навчальних закладів, студентам, всім тим хто цікавиться питаннями фінансового і обліково-аналітичного забезпечення підприємств дорожньо-транспортного комплексу.


Увага: HTML не підтримується!