Під чужими мундирами – українські серця: участь українців у складі Армії генерала Андерса в роки Другої світової війни : монографія

Код: 419974
Наявність: В магазині

570
  • 570 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Пилипович Т. В. Під чужими мундирами – українські серця: участь українців у складі Армії генерала Андерса в роки Другої світової війни : монографія / Тарас Васильович Пилипович. –К. : Кондор-Видавництво, 2016. – 228 с.; іл.

У монографії на основі використання широкого кола джерел вперше комплексно проаналізовано участь українців у складі Армії генерала Андерса в період Другої світової війни. Доведено, що причини появи українців у складі польського військового формування – це участь українців у складі Війська Польського під час радянсько-польської війни 1939 р. і радянські репресії у період вересня 1939 – червня 1941 рр. проти українців серед польських громадян, що проживали на території Західної України та Західної Білорусі. У монографії осмислено український чинник у формуванні Армії генерала Андерса на території СРСР. Детально описано процес передислокації військового формування до місць бойових дій. Акцентовано на висвітленні характеру та конкретних виявів участі українців у ході бойових дій Армії генерала Андерса на території Італії в роки Другої світової війни.

Книга розрахована на науковців, викладачів, студентів, учнів і буде цікавою широкому колу читачів.


Увага: HTML не підтримується!