Стратегія енергоефективності підприємств АПК: теоретико-методичні та прикладні аспекти. Монографія

Код: 416067
Наявність: В магазині

425
  • 425 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Стратегія енергоефективності підприємств АПК: теоретико-методичні та прикладні аспекти: монографія / Л.ВСахневич. – К. : Кондор-Видавництво, 2016. – 280 с. Обкладинка мяка.


ISBN 978-617-7278-51-0.

 

Монографія присвячена дослідженню теоретико-методичних основ та прикладних аспектів розробки стратегії енергоефективності підприємств агропромислового комплексу.

Вирішення завдань із енергоефективності вимагає вдосконалення існуючих методичних підходів до стратегічного управління зазначеними процесами і розробки на їх основі практичних рекомендацій щодо термінового впровадження інноваційних технологій у сфері генерування і використання енергетичних ресурсів агропідприємствами.

Автором досліджено теоретико-методологічні підходи до стратегічного управління енергоефективністю виробничо-економічних систем, на основі проведеного аналізу виявлено тенденції та динаміку функціонування агропромислового комплексу України, встановлено чинники та прослідковано динаміку забезпечення реалізації енергоефективних процесів на підприємствах агропромислового комплексу, сформульовано концептуальні засади формування стратегії енергоефективності на агропромислових підприємствах.

Монографія розрахована на фахівців у галузі економіки, енергоефективності, науковців, викладачів, аспірантів, магістрів і студентів.

Матеріали монографії представлено у авторській редакції.


Увага: HTML не підтримується!