Теоретико-методологічні засади та прагматика забезпечення безпеки страхового ринку України : монографія.

Код: 417274
Наявність: В магазині

515
  • 515 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Теоретико-методологічні засади та прагматика забезпечення безпеки страхового ринку України : монографія. Виговська В.В. – Київ: Кондор-Видавництво, 2016. – 358 с. Обкладинка м’яка.

ISBN 978-617-7458-00-4.

У монографії висвітлено сучасні проблеми безпеки страхового ринку та прагматики її забезпечення. Основна увага приділена дослідженню системи забезпечення безпеки страхового ринку як цілісної впорядкової сукупності субсистем, взаємопов'язаних механізмів, методів і засобів, заходів економічного, науково-технічного та організаційного характеру, що спрямовані на нейтралізацію загроз, мінімізацію збитків та довгострокове забезпечення страхового відтворення в умовах невизначеності та ризиків. На основі структурно-функціонального аналізу страхового ринку України окреслено параметри його функціонування. Узагальнений світовий досвід регулювання безпеки розвитку страхового ринку. Визначені механізми забезпечення безпеки страхового ринку України.

Монографія розрахована на науковців, спеціалістів, які приймають рішення в галузі формування стратегії розвитку страхового ринку та його безпеки, викладачів, аспірантів, магістрів та студентів економічних вузів.

Друкується в авторській редакції з авторського оригіналу


Увага: HTML не підтримується!