Транспортні системи та інтенсифікація технологічних процесів пивзаводів: монографія

Код: 417006
Наявність: В магазині

440
  • 440 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Транспортні системи та інтенсифікація технологічних процесів пивзаводів: монографія / за ред. А.І. Соколенка. – К.: Кондор-Видавництво, 2016. – 292 с. ISBN 978-617-7278-71-8. Обкладинка м’яка.

В монографії викладено інформацію, що стосується загальних характеристик технологій і обладнання для виробництва солоду, транспортних систем, матеріальних і енергетичних потоків. Запропоновано методики розрахунків механічних, пневматичних, гідравлічних транспортних систем та метальних пристроїв. наведено загальні характеристики процесів отримання і варіння сусла, утилізації вторинних енергетичних ресурсів, охолодження і освітлення, бродіння і доброджування пива. Розглянуто ділянки асептичної обробки пива, консервувальні ефекти осмотичних тисків. наведено методики розрахунків транспортних потоків склотари, накопичувальних пристроїв та технології фасування газованих напоїв.

Видання призначена для працівників промисловості, а також для студентів, магістрантів і аспірантів вищих і середніх спеціальних навчальних закладів, що стосуються харчової і переробної промисловостей.


Увага: HTML не підтримується!