Удосконалення процесів і обладнання у виробництвах солодів і пива : монографія

Код: 416784
Наявність: В магазині

410
  • 410 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Удосконалення процесів і обладнання у виробництвах солодів і пива: монографія. – К.: Кондор-Видавництво, 2016. – 264 с. ISBN 978-617-7278-69-5. Обкладинка м’яка.

В монографії наведено теоретичне підґрунтя, яке стосується удосконалення і оптимізації взаємодій матеріальних і енергетичних потоків у вказаних технологіях, наслідком яких є підвищення виходу цільових продуктів, рівня утилізації вихідних енергетичних потоків, зниження питомих енергетичних і економічних витрат, підвищення якісних показників продукції, зниження екологічного тиску на довкілля. В структурі монографії характеризуються матеріальні сировинні потоки як першоджерела енергетичних потенціалів, методики теоретичних і експериментальних досліджень і їх реалізація, особливості трансформацій енергетичних і матеріальних потоків, що стосуються виробництва солодів в пива.

Монографія призначена для науковців і працівників промисловості, а також для студентів, магістрантів і аспірантів вищих навчальних закладів, що стосуються харчової і переробної промисловостей.


Увага: HTML не підтримується!