Збалансування продовольчого ринку в контексті забезпечення продовольчої безпеки: монографія

Код: 404854
Наявність: В магазині

560
  • 560 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Збалансування продовольчого ринку в контексті забезпечення продовольчої безпеки: монографія / керівник авт. кол. проф. І.В.Федулова. – К.: Кондор-Видавництво, 2016. – 398 с. Обкладинка м’яка. ISBN 978-617-7278-44-2

 У монографії викладені результати досліджень методичних і практичних засад стратегічного розвиту продовольчого ринку. Продовольчий ринок має досить складну структуру, що складається з численних елементів і зв’язків між ними, які знаходяться під впливом різних факторів: політичних, організаційно-економічних, соціальних та інших.

Розвиток продовольчого ринку визначається ринковими механізмами, а саме попитом і пропозицією. Але дослідження продовольчого ринку має свої особливості, які визначаються тим, що він є недосконалим, попит на продовольство задовольняється не тільки за рахунок збільшення виробництва продукції, а формується в умовах невисокої платоспроможності населення і фактичного споживання продуктів харчування, яке не досягає рівня раціональних фізіологічних норм. Розглянуті особливості функціонування окремих продовольчих ринків з метою їх сталого розвитку та забезпечення продовольчої безпеки.

Може бути рекомендована для студентів, аспірантів, науковців, працівників підприємств.


Увага: HTML не підтримується!