Механізми реалізації державної політики регулювання соціального діалогу та активізації соціальної відповідальності на підприємствах торгівлі: монографія

Код: 420020
Наявність: В магазині

685
  • 685 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Механізми реалізації державної політики регулювання соціального діалогу та активізації соціальної відповідальності на підприємствах торгівлі: монографія/[за заг. ред. ІляшО.І., СмолярЛ.Г., МазяркоІ.С.]. – Київ : Кондор-Видавництво, 2017. – 378 с.

У монографії висвітлено теоретичні, методологічні та прикладні основи дослідження механізмів реалізації державної політики регулювання соціальногодіалогу та активізації соціальної відповідальності на підприємствах вітчизняної торгівлі. Методами систематизації та узагальнення розкрито суть соцiaльно-економiчних та соцiaльно-трудових вiдносин як об’єктa державного регулювання соціального дiaлогу, вказано на роль соціального діалогу та соціальної відповідальності в національній економіці. Здійснено оцінювання ефективності державної політики реалізації соціального дiaлогу, визнaчення чинникiв i міри їх впливу на головні параметри функціонування соцiaльно-трудової сфери торгiвлi. Ідентифiковaно нaпрями, механізми, інструменти державної полiтики реалізації соціального дiaлогу в гaлузi на основах використaння DE- i регресійного aнaлiзу, розроблено механізм впровaдження функцiонaльно-суб’єктної інтеграції суб’єктiв полiтики реалізації соціального дiaлогу та матрицю факторів соціальної капіталізації торговельних підприємств. Запропоновано систему критеріїв та показників оцінювання внутрішньої соціально відповідальної діяльності торговельного підприємства, а також пріоритети та напрями державної політики розвитку соціального діалогу.

Розраховано на науковців, економістів, працівників органів державного управління та місцевого самоврядування, викладачів та аспірантів.


Увага: HTML не підтримується!