Реалізація принципу диференціації та індивідуалізації виконання покарань у кримінально-виконавчій діяльності України: навч.пос.

Код: 404831
Наявність: В магазині

470
  • 470 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 Реалізація принципу диференціації та індивідуалізації виконання покарань у кримінально-виконавчій діяльності України: навч.пос. / Колб О Г., Джужа О. М., Конопельський В. Я., Савченко А. В., Колб І. О., Журавська З. В., Горбач Л. М., Чередніченко С. Ю.; за заг. ред. д.ю.н., професора О. Г. Колба та О. М. Джужи. – К.: Кондор-Видавництво, 2016. – 336 с.


ISBN 978-617-7278-44-2

У навчальному посібнику розглянуто основні проблеми кримінально-виконавчих засад диференціації та індивідуалізації виконання покарання у виді позбавлення волі на певний строк та їх впливу на стан реалізації мети і завдань кримінально-виконавчого законодавства, протидії рецидивній та організованій злочинності, а також кримінальній субкультурі у виправних та виховних колоніях України. Розкрито сутність та значення міжнародних нормативно-правових актів з питань диференціації та індивідуалізації виконання покарань у виді позбавлення волі, а також практику їх реалізації за кордоном.

Для студентів юридичного профілю, викладачів, магістрів, аспірантів, а також працівників правоохоронних органів України, зокрема Державної кримінально-виконавчої служби України.


Увага: HTML не підтримується!