Застосування заходів фізичного впливу, спеціальних засобів і зброї у місцях позбавлення волі

Код: 417216
Наявність: В магазині

355
  • 355 грн.Швидка доставка
Будь-який варіант оплати
Найнижчі ціни
Гарантія на товар
Сотні задоволених клієнтів


 

Застосування заходів фізичного впливу, спеціальних засобів і зброї у місцях позбавлення волі/за заг. ред. д.ю.н., проф. О.М. Джужи та д.ю.н., проф. О.Г. Колба. – К.: Видавництво-Кондор, 2016. – 236 с.

ISBN 978-617-7278-86-2

   У навчальному посібнику розглянуто основні проблемизастосування заходів фізичного впливу, спеціальних заходів і зброї до засуджених, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, охарактеризовано сучасний стан і тенденції застосування заходів фізичного впливу, спеціальних засобів і зброї до засуджених у місцях позбавлення волі.

Акцентується увага на основних напрямках удосконалення правового регулювання та правозастосовної практики, що пов’язані з порівняльно-правовим співвідношенням вітчизняних і міжнародно-правових норм, які регулюють питання застосування фізичної сили, спеціальних засобів і зброї до засуджених у місцях позбавлення волі, а також обґрунтовано необхідність їх гармонізації в контексті вирішення завдань щодо удосконалення правових засад їх застосування в Україні.

Для студентів юридичного профілю, викладачів, магістрів, аспірантів, а також працівників правоохоронних органів України, зокрема Державної кримінально-виконавчої служби України.


Увага: HTML не підтримується!